Szafy do zabudowy

Meble do łazienek, szafy wnękowe, szafy do zabudowy Jaka powinna być idealna łazienka? Piękna i funkcjonalna. Przestronna, a zarazem taka, w której szybko można wszystko coś znaleźć. Musi być dobrym miejscem, by się zrelaksować, a także – by w pośpiechu wykonać poranną toaletę. Jednym słowem – musi odpowiadać potrzebom i upodobaniom jej użytkowników. I takie też są łazienki naszych klientów.

Siedziba naszej firmy to Kraków, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do upiększania łazienek w tym mieście. Najważniejsze rzecz w łazience to czystość. A z tym, z oczywistych względów, bywa różnie. Dlatego też naszym klientom oferujemy rozwiązania, które im w tym pomagają. Chodzi nam przede wszystkim o materiały, z których wykonane są nasze meble i zabudowa. Wiadomo, że szafki w łazience są narażone na nieustanny kontakt z wodą, blaty i fronty muszą być więc odpowiednio zabezpieczone. Nie możemy przecież pozwolić, by codzienne czynności sprawiły, że meble, czy szafy wnękowe zaczną tracić na jakości.

Szafy wnękowe

W swojej pracy wykorzystujemy materiały, które są doskonale przystosowane do używania ich w łazience – nie puchną, nie rozklejają się, są trwałe i odporne. Co ważne – są także odporne na brud. Przykładem może być tu na przykład blat z konglomeratu, którego zabrudzenie jest po prostu niemożliwe. Nasze meble z całą pewnością ułatwiają życie nie tylko doskonałej pani domu, ale także jej rodzinie, która każdego dnia może cieszyć się czystą łazienką. Inna ważną rzeczą w łazience jest jej funkcjonalność. Wiadomo przecież, że łazienki to szereg różnych czynności, takich jak mycie zębów, pranie, kąpiele. Wszystko więc musi być tak poukładane, by nasi klienci nie mieli problemu z wykonywaniem tych zwykłych codziennych czynności. W łazience musi znaleźć się miejsce na kosmetyki (panie doskonale o tym wiedzą), pralkę, wannę/prysznic oraz szafki, do których można schować np. chemie gospodarczą. Dobrze o tym wiemy i projektując łazienkę, staramy się wykorzystać każdą przestrzeń. Jednym z zawsze sprawdzających się rozwiązań są szuflady pod umywalką, w której można „upchnąć” rzeczy, z których nie korzysta się codziennie i szafy do zabudowy. Inną, dość często wybieraną opcją są zamontowane piętrowo pojemne szafki, gdzie można przechowywać proszek do prania, ręczniki, a nawet czystą pościel. Czasem klienci decydują się na mniej standardowe pomysły, by wykorzystać wnęki pomiędzy ścianą a piecem gazowym lub umywalką. Dzięki temu zyskują dodatkowe miejsce na swoje kosmetyki, a przestrzeń wnęki jest ciekawie zagospodarowana. Obszarem realizacji naszych projektów jest w głównej mierze Kraków i okolice, choć chętnie podejmujemy się prac i dla Klientów spoza tego rejonu.

Pracując dla Państwa dbamy o każdy, najmniejszy detal. W naszych projektach staramy się pamiętać także o estetycznym wyglądzie. To przecież miejsce, w którym często się relaksujemy i odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. A do tego konieczne jest przyjemne otoczenie. Dlatego nasi klienci mogą liczyć na to, że ich łazienka spełni również ich estetyczne wymagania. Oczywistą rzeczą jest to, że kolor mebli dopasowujemy do koloru ścian, styl – do wystroju całego mieszkania, a wielkość – do możliwości pomieszczenia. Oprócz tego szafki mogą pomóc w zakryciu „niewygodnych” dla naszych klientów elementów pomieszczenia, takich jak np. wystający piec gazowy, czy rury. Dzięki takim rozwiązaniom łazienka wydaje się być bardziej przytulna, a co za tym idzie – domownicy z łatwością się relaksują, biorąc długą ciepłą kąpiel lub prysznic.

zobacz marzenia naszych klientów