Szafy na wymiar

Każdy dom jest inny, podobnie jak upodobania i potrzeby naszych klientów. Dlatego tez nigdy nie proponujemy typowych, standardowych szaf z uchylnymi drzwiami, a dajemy wybór. Projektując szafy na wymiar (Kraków) bierzemy pod uwagę nie tylko jej trwałość, ale także funkcjonalność, estetykę oraz to, czy będzie pasowała do wystroju wnętrza. Niektóre z naszych szaf idealnie grają ze stylistyką domu klienta, inne stają się integralna częścią pokoju, a jeszcze inne – ozdobą, przyciągającą wzrok. Kraków jest miastem, gdzie znajduje się nasza firma. W swojej ofercie mamy zarówno szafy wnękowe, jak i wolnostojące z drzwiami uchylnymi lub przesuwnymi. Środek szafy zależy tylko od potrzeb klienta – mogą się tam znaleźć różnej wielkości półki, półeczki oraz przestrzenie z drążkami.
Wszyscy doskonale wiemy, że szafa to nie tylko miejsce na ubrania, ale także na wszystkie inne przedmioty. Muszą się tam pomieścić buty, deska do prasowania, suszarka na ubrania, torebki, aktówki, a nawet walizki, śpiwory czy plecaki podróżne. Dlatego też dobrze jest, by klient dobrze wiedział, czego potrzebuję i jasno to określił, np. „Mam wiele par butów, potrzebna jest mi więc duża szafka”. Dzięki sprecyzowaniu potrzeb, możemy dobrać meble i rozwiązanie, których dany klient oczekuje.

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych klientów. Taka konstrukcja sprawa, że nie potrzeba zbyt wiele miejsca, a dzięki nowoczesnym prowadnicom otwieranie i zamykanie szafy nie jest ciężką czynnością. W takiej szafie z pewnością znajdzie się miejsce na wszystkie ubrania oraz buty (często schowane w małej boczne szafeczce), a ich przechowywanie będzie przyjemnością. Jeśli w domach naszych klientów nie ma zbyt wiele przestrzeni, proponujemy szafy wnękowe. Dzięki nim można zagospodarować nawet te mniejsze kąty i wnęki domu lub mieszkania. Staramy się tak dopasować szafę, by korzystanie z niej było wygodne, a ona sama była spójna z otoczeniem. Idąc z duchem czasu oferujemy naszym klientom nie tylko standardowe, jednokolorowe szafy , ale także nieco bardziej nowoczesne rozwiązania.

W ostatnim czasie modne stały się lustra na drzwiach szafy. Szczególnie szafy przesuwne tym się charakteryzują. Pełnią one nie tylko funkcjonalną rolę, ale także estetyczną, szczególnie w małych pomieszczeniach, które właśnie dzięki lustrom wydają się być większe i bardziej przestronne. Ciekawym rozwiązaniem są również różnego rodzaju motywy na drzwiach, wykonywane metodą szkła laminowanego (zdjęcie motywu znajduje się pomiędzy dwoma warstwami szkła). Dzięki temu motyw zachowuje swoje barwy przez cały czas użytkowania. Oczywiście, jako obraz może posłużyć zdjęcie dostarczone przez klienta (jeśli tylko jest w odpowiedniej rozdzielczości). Takie rozwiązanie daje klientowi poczucie indywidualności. Jeśli już mówimy o wyglądzie szaf, to nie można nie wspomnieć o kolorze mebli. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie naszych klientów (Opole). Doskonale wiemy, że tak bardzo popularne kiedyś brązy nie zawsze pasują do nowoczesnych wnętrz, dlatego tworzymy szafy na wymiar także w odcieniach szarości, beżu, a nawet błękitu. Wszystko po to, by dany mebel jak najlepiej współgrał ze stylistyka mieszkania.